Här är gruppschemat för helgens Padelcup - kom och ta en fika och heja fram alla lagen!
Ni kan redan nu köpa biljetter i helgens 50/50-lotteri genom att klicka på länken nedan;
50/50 lotteri Padelcup
Dam Grupp 1 Fredag kl 17.00 |
|
Herr Grupp 1 Fredag kl 17.00 |
Team Bubbel |
Tessan Söderlund |
|
Larnisson |
Sebastian Larsson |
|
Mia Röpke |
|
|
Benjamin Nilsson |
|
|
|
|
|
Las Hermanas |
Sandra Söderlind |
|
Team Picasso |
Hans-Erik Engström |
|
Amanda Söderlind |
|
|
Rene Bluhm |
|
|
|
|
|
Team Karlsson |
Ann-Louise Samuelsson |
|
Kusin Bröderna |
Kasper Björklund |
|
Sandra Karlsson |
|
|
Jonatan Odd |
|
|
|
|
|
Clara/Ebba |
Ebba Berglund |
|
Team U.D.O |
Torild Orre |
|
Clara Palmgren |
|
|
Ulric Simonsson |
|
|
|
|
|
Dam Grupp 2 Fredag kl 20.00 |
|
Herr Grupp 2 Fredag kl 20.00 |
Öbergs |
Cajsa Öberg |
|
Team MN Padel |
Martin Måhlin |
|
Sandra Öberg |
|
|
Mathias Nyman |
|
|
|
|
|
AnDi |
Diana Hauser |
|
Gabgård |
Oscar Gabrielsson |
|
Anja Zimmermann |
|
|
Mattias Imgård |
|
|
|
|
|
M&Ms |
Maja Englund |
|
Medelmåttor |
Albin Eriksson |
|
Matilda Nilsson |
|
|
Victor Bygård |
|
|
|
|
|
Annorna |
Anna Dungel |
|
Lag RS |
Jacob Björklund |
|
Anna-Carin Lundin |
|
|
Wilmer Landberg |
|
|
|
|
|
Dam Grupp 3 Lördag kl 08.00 |
|
Herr Grupp 3 Lördag kl 08.00 |
Andersson/Helgesson |
Veronica Helgesson |
|
Carlsson/Ragnar |
Lars Carlsson |
|
Sandra Andersson |
|
|
Jimmy Ragnar |
|
|
|
|
|
Padel-Lindorna |
Linda Malm |
|
Friends |
Marcel Lundin |
|
Linda Pettersson |
|
|
Robert Milerud |
|
|
|
|
|
Svensson/Söderqvist |
Josefine Svensson |
|
Bröderna Smash |
Ola Claesson |
|
Sofia Söderqvist |
|
|
Magnus Andersson |
|
|
|
|
|
Linda/Hannah |
Linda Bygård |
|
Hardcore Superstars |
Niclas Larsson |
|
Hannah Fransson |
|
|
Richard Mårtensson |
|
|
|
|
|
Dam Grupp 4 Lördag kl 11.00 |
|
Herr Grupp 4 Lördag kl 11.00 |
CatGun |
Gunilla Imgård |
|
Ljungsarps |
Lennart Josefsson |
|
Chatarina Lundgren |
|
|
Björn Arnesson |
|
|
|
|
|
Majla/Cicci |
Cicci Larsson |
|
Blues Brothers |
Michael Lidh |
|
Majla Albertsson |
|
|
Magnus Gabrielsson |
|
|
|
|
|
Team99 |
Andrea Carlberg |
|
Pallepadel |
Simon Palmgren |
|
Cathrine Johansson |
|
|
Marcus Palmgren |
|
|
|
|
|
Moa/Petra |
Moa Asp |
|
Team PowerPlay |
Patrik Eriksson |
|
Petra Lantz |
|
|
Andreas Björklund |
|
|
|
|
|